• www.parunpret.lv
  • www.parunpret.lv
  • www.parunpret.lv
  • www.parunpret.lv


Reizi četros gados ir tikai viena vienīga svarīga diena

Mēs dzīvojam laikmetā, kurā informācijas aprite notiek tik ātri, ka grūti tai visai izsekot. Un, ja arī mēs spējam izsekot, tad ne vienmēr varam izprast informācijas būtību vai atšķirt melus no patiesības. Ne velti saka, ka vēlēšanu laiks ir solīšanas laiks. Arī šīs Saeimas vēlēšanas nav izņēmums. Gan iepriekšējie deputāti, gan vēl topošie deputātu kandidāti publiskajā telpā aizvien biežāk izpaužas ar dažādiem brīnumainiem stāstiem, idejām un iecerēm. Saeimas 100 krēsli vilina arī jaunus, talantīgus un strādātgribošus cilvēkus, taču pārsvarā politikā jau kuro Saeimas sasaukumu darbojas vieni un tie paši. Tikai nelielai, pārsvarā viņiem pietuvinātai vēlētāju daļai patīk mūsu valsts pašreizējā ekonomiskā un politiskā situācija

Esam braukuši no viena grāvja otrā. Latvijai bija visstraujāk augošā ekonomika Eiropas Savienībā, cēlām mājas un ciematus, braucām ar jaunām automašīnām un kuteriem, ceļojām un baudījām dzīvi, gluži kā filmās rāda. Mūs brīdināja, ka vezumu kurā mīt vairāk nekā divi miljoni cilvēku un kuru stūrē 100 tautas kalpi, drīz iestūrēsim pamatīgā purvā. Tas nu beidzot ir noticis. Tūkstošiem bezcerības māktu latviešu strādā verga darbu ārzemēs necilvēcīgos apstākļos, saņemot par to grašus. Tūkstošiem nav ko ēst, tūkstoši ir bez darba. 100 tautas kalpiem jau sen vairs neinteresē, kā klājas cilvēkiem, kuri par viņiem gāja balsot. Aiz Saeimas rūpīgi sargātajām durvīm Latvijas iedzīvotāja saucieni pēc palīdzības dzirdīgas ausis nesasniedz. Tā visa dēļ mūsu valsts galvenā bagātība - tauta, gadiem sekojot cilvēkiem, par kuriem balsoja, dzīvo tā, kā dzīvo. Diemžēl, dzīves kvalitāte lielākajai daļai tikai pazeminās.

Reizi četros gados ir tikai viena vienīga svarīga diena. Tā ir diena, kurā Tev jāizvēlas cilvēki, kam uzticēsi savu un savas valsts nākotni. Tā ir diena, kurā Tev ir jāsaka: pietiek, tā vairs nevar! Tā ir diena, kurā ir jāsaka JĀ pārmaiņām. Pagātnes kļūdas nevar padarīt par nebijušām, bet no tām var mācīties. Vēlētāj, piecelies un paskaties spogulī! Pietiek tēlot pasaulē lielāko cietēju, pietiek vaidēt par grūto un sūro dzīvi. Ir jāiet vēlēt, lai turpmākos četrus gadus nebūtu jānožēlo tā diena, kad Tu sēdēji mājās un pie sevis nodomāji - gan jau citi aizies, gan jau citi nobalsos. Cilvēka cienīga dzīve nenokritīs no gaisa, tā mums ir jārada pašiem. Tev ir dota iespēja reizi četros gados piedalīties savas valsts nākotnes veidošanā. Nedrīkst “atlikt” balsošanu vēl uz četriem gadiem, jo tas ir pietiekami ilgs laika posms, lai notiktu radikālas vai pat neatgriezeniskas izmaiņas.

Aicinām būt aktīviem, interesēties, domāt un 2. oktobrī gudri realizēt savu izvēli, jo šī ir iespēja, kad mēs katrs varam ietekmēt un sekmēt pozitīvas pārmaiņas valstī! Mums ir svarīgi, lai katrs Latvijas iedzīvotājs zina un saprot, par ko viņš atdod savu balsi, nevis gaida gatavu atbildi uz jautājumu “Par ko man balsot?”. Tāpēc - domā, par ko balso!

Skaties un vērtē internetā - www.parunpret.lv

Sociālā kampaņa “Domā, par ko balso!” veidota sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija. Informatīvais atbalsts: žurnāls IR, Politika.lv, Providus, Delna, Latvijas Studentu apvienība u. c.

2010. gada 17. augusts

SIA "E Forma"


Footer

© E Forma. Visas tiesības aizsargātas